Oto Ekspertiz Hizmetinde En Dikkat
Edilmesi Gereken Nokta Nedir?

Oto Ekspertiz Hizmetinde En Dikkat Edilmesi Gereken Nokta Nedir?

Oto Ekspertiz Hizmetinde En Dikkat Edilmesi Gereken Nokta Nedir?

Daha önce siz değerli ziyaretçilerimize; ekspertiz hizmetinin ne olduğu, neden ekspertiz yaptırılması gerektiği ve kimlerin ekspertiz yaptırması gerektiği hakkında bilgilendirici rehberler hazırlamıştık.

Şimdiki rehberimiz de ise, sizlere ekspertiz hizmetinde en çok dikkat etmeniz gereken noktayı açıklamaya çalışacağız.

Kesinlikle aracı satın almadan, satıcının sözlerine ve taahhütlerine güvenip, aracı ekspertize sokmamak gibi bir hileye düşmeyiniz. Bazı satıcılar kişisel garanti vererek, alıcıları bu yolla yanıltabilirler. Araçlarının kusursuz olduğunu, iş yeri sahibi olduklarını, aracın garaj arabası olduğu gibi bir çok iddiada bulunabilirler.

Bu iddialara inanan alıcılar, araca ekspertiz yaptırmadan aracı satın alabiliyorlar. Araç satın alındıktan sonra içlerindeki şüpheyi gidermek için aracı ekspertize götürdüklerinde, satıcının gizlediği  bir çok hata ve ciddi sorunla karşılaşabiliyorlar. Bunun sonucunda da; hem araca ederinden fazla ücret ödedikleri dolandırılmış hemde araçtan soğumuş olunabiliyor.

Kontrol hiç bir zaman güvene mani olmamalıdır.

Satıcı size hangi taahhütte bulunursa bulunsun, satın almak istediğiniz araca muhakkak ekspertiz yaptırınız.

İçerik Yazarı : Samsun Pilot Garage
Image
Siz değerli müşterilerimiz için, Oto Ekspertiz hizmeti hakkında bilgilendirici içerikler oluşturuyoruz. İçeriklerimiz sayesinde oto ekspertiz hizmeti almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini en ince ayrıntısına kadar açıklıyoruz.

Benzer İçerikler